Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna Damasławek

Damasławek, wielkopolskie

  • 95 000 zł
  • 1 804 m²
  • 52,66 zł/m²

Zdjęcie

Marek Czechowski

Skontaktuj się

Działka komercyjna Damasławek

Damasławek, wielkopolskie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2026

95 000 zł

1 804 m²

52,66 zł/m²

Działka komercyjna Damasławek

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026

95 000 zł 1 804 m² 52,66 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 95 000 zł (52,66 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: usługowa, 1 804 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 60m; szerokość: 30m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: Park Home Sp. z o.o., zaktualizowane: 27.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 729335

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 1804 m², położoną w spokojnej miejscowości Damasławek w powiecie Wągrowieckim - idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość natury.

Działka jest objęta MPZP
Możliwości zabudowy:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
- zabudowa usługowa ( w szczególności usług: handlu, gastronomi, kultury, rzemiosła usługowego oraz biurowo-administracyjnych)

Parametry zabudowy:
(...)

Agent

Marek Czechowski

789 900...

789 900 246

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

789 900...

789 900 246

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy